Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jana Havrdová

23. 8. 2007

Jana Havrdová
Narodila se 10. srpna 1974 v Praze. Její sportovní kariéra začala v taneční disciplině, když na začátku devadesátých let získala první místo na mistrovství republiky junioru v latinsko-amerických tancích. Později se stala Miss cvičitelkou a byla členkou družstva, které zvítězilo na mistrovství republiky v aerobiku.
Absolvovala dlouhodobou odbornou praxi v Německu, je instruktorkou na mezinárodních kongresech aerobiku a iniciátorkou a organizátorkou Pražského aerobik maratónu Získala první místo na mistrovství republiky fitness teamů v kategorii step a v téže disciplině i na mistrovstvích světa a Evropy Je autorkou a spoluautorkou několika videokazet.

Jana Havrdová

Jana Havrdová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

názor

(Miloš, 1. 1. 2009 19:57)

Je skvělá,dynamická a má obrovské nasazení.Kritizovat dokáže každý,ale dosáhnout toho co dokázala Jana je pro každého člověka co někdy něco ve sportu dělal velký úspěch.

www.nuda-mix-blog.blog.cz

(crazy x janik, 25. 8. 2008 9:22)

ty chodíš do aerobicu ???
pls odepiš na www.nuda-mix-blog.blog.cz

dodatek k názoru na J.Havrdovou

(Jana, 5. 3. 2008 15:02)

A kromě toho,chlapa v sukni si já osobně představuji úplně jinak!!!Davide,převlékni se a podívej do zrcadla,třeba ti to pomůže ujasnit,jak chlap v sukni vypadá:-)

názor:

(Jana, 5. 3. 2008 14:59)

Není pravda,co tady píše nějaký David!!!Zřejmě je to člověk,který v životě nic takového nedokázal a nebo má prostě na J.Havrdovou jiný názor než ostatní,ale kdo cvičí aerobic,tak toho pravděpodobně takové názory zajímat nebudou.Mě je velice sympatická,líbí se mi cvičení v jejím podání,je bezva.To samé by mohl napsat o Olze Šípkové,ta už také cvičí dlouho a je skvělá..

Havrdka

(david, 5. 2. 2008 20:02)

toho chlapa v sukni sem necpi, ta už je vyšeptaná